Резка алюмінію і нержавіючої сталі

Резка алюмінію і нержавіючої сталі

Різка алюмінієвого профілю або рубка листа алюмінію вимагає спеціального обладнання і практичних знань. Щоб отримати рівний і не гострий край профілю або листа без щербин і задирок потрібно використовувати для різання алюмінію і нержавіючої сталі спеціальне обладнання з професійним інструментом.

Алюміній широко використовується у багатьох сферах – будівництво, меблеве виробництво, облаштування квартир і декор. Цей метал дуже легкий та одночасно міцний і має привабливий зовнішній вигляд.

Резка алюмінію

Звичайно, відрізати шматок алюмінієвого дроту можна самостійно вдома. Але що робити, якщо потрібно порізати профіль або цілу партію аркушів? Зверніться до нас, порізка алюмінієвого профілю і інших деталей не займе багато часу і порадує своєю якістю. Адже при проведенні порезочных робіт варто враховувати:

Що неякісне обладнання може тільки зіпсувати метал, залишивши по краях щербини.

Що алюміній легко вминается і деформується, тому порізка алюмінієвого кола, профілю або листа повинна проводитися тільки на рівній спеціально підготовленій поверхні.

Як говоритися, «Скупий платить двічі». Тому дешевше і швидше буде звернутися до фахівців з досвідом та відповідним обладнанням.


Порізка профілю

Для такого виду робіт дуже важливим є рівний рез. Адже не так-то просто акуратно відрізати м'який алюміній з рельєфним перетином. Тому для такої роботи потрібно високоточне і потужне обладнання, навички роботи з ним і звичайно, досвід в такій роботі.

Якщо вас цікавить якісна і точна порізка алюмінієвого профілю, замовити цю послугу можна на нашому сайті або зателефонувавши нам по телефону. Порізка алюмінієвого профілю Київ, також, як порізка алюмінієвої труби Київ проводиться нашими фахівцями в будь-який зручний для вас час.

Так само надаємо послугу - різання нержавіючої сталі та нержавіючої трубиРубка алюмінієвого листа

Рубка алюмінієвого листа – це кропітка і трудомістка робота. Важливо не тільки правильно його розкроїти, але і отримати рівний край після різання. Звернувшись до нас, вам потрібно лише замовити розміри деталей, наші майстри акуратно і точно виконають розкрій та порізку. Порізка алюмінієвого листа Київ можлива як одного полотна, так і їх великої кількості. Розкрій алюмінієвого листа замовити по розумній вартості можна на нашому сайті.

Рубка нержавіючого листа

Ми пропонуємо будь-який вид різання та рубання нержавіючого листа і листа алюмінію та іншого сортаменту на замовлення. Від найпростішої порізки профілю до складного розкрою і розкрою на дрібні заготовки великого аркуша. Працюємо з усіма видами і розмірами алюмінієвих і нержавіючих виробів.


З того самого моменту, як людина відкрив метали та навчитися ними користуватися, почали розвиватися методи і технології поводження з ними. Рубання листового металу відноситься до найбільш затребуваних видів робіт, для проведення яких краще звернутися до професіоналів. Самостійно і без необхідних знань дуже складно отримати рівний край після рубки і бажаний результат.

Рубка листа алюмінію

Рубка алюмінієвого листа тільки здається дуже простою. За рахунок того, що цей матеріал дуже м'який і податливий, у процесі неправильного поводження можуть з'явитися вм'ятини і нерівності. Тому рубка листа алюмінію найбільш якісно проводиться на спеціальному обладнанні або за допомогою так званої гільйотини.


Рубка алюмінієвого листа Київ у нас проводиться за допомогою сучасного обладнання. Завдяки цьому можна отримати заготовки бажаного розміру і з ідеально рівним зрізом.


Рубка листа нержавійки


Рубка нержавіючого листа більш складна, тому що цей метал відноситься до тугоплавким типами матеріалів. Провести таку різання за допомогою молотка і зубила дуже складно і займає цей процес багато часу. Тому є сенс звернутися до нас і зробити заготовки потрібного розміру в лічені хвилини.


Рубка нержавіючого листа Київ є одним з наших найбільш популярних послуг. Завдяки своїм антикорозійним властивостям і привабливому зовнішньому вигляду цей метал використовується практично у всіх сферах. У нас рубання листового металу Києва проводиться з дотриманням всіх технологічних норм і тільки досвідченими майстрами.


Рубка листа чорного металу

Даний тип рубки відноситься до найбільш складним, так як чорні метали тугоплавки і їх можна деформувати або дозволяти тільки на спеціальному обладнанні. Сюди також відноситься рубка рифленого листа, так як потрібно рівно відрізати не просто саме полотно, а ще й не прим'яти краю рельєфних вигинів. Рубка рифленого листа Київ і чорних металів також є одній з наших послуг, яку ви зможете замовити в будь-який зручний для вас час.

Не важливо, які вас цікавлять послуги, рубка листа алюмінію Київ, нержавіючої сталі та інших, ми гарантуємо високу якість виконаних робіт і можливість обробити будь-які метали. Закать дану послугу можна на нашому сайті або по телефону.У цій категорії немає товарів.

Новини

Новое поступление алюминиевого профиля на склад.  →
 • 20 серпня 2018 08:23:16
 • Переглядів: 1053
Новое поступление алюминиевого профиля на склад.  →
 • 23 червня 2018 09:31:52
 • Переглядів: 1208
Новое поступление алюминиевого профиля на склад.  →
 • 04 травня 2018 16:34:32
 • Переглядів: 1338
Новое поступление алюминиевого профиля на склад.  →
 • 26 березня 2018 09:32:23
 • Переглядів: 1199

Вироби

Декоративная обшивка стены нержавеющим профнастилом  →
 • 18 лютого 2018 22:28:49
 • Відгуків: 0
Декоративная панель из черного металла - зеркало за металлической решеткой.  →
 • 16 лютого 2018 22:42:58
 • Відгуків: 0
Изготовление полок из нержавейки для расстановки товаров в магазине  →
 • 15 лютого 2018 20:22:11
 • Відгуків: 0
Обшивка лестничных перил и ступеней черным металлом по эскизам дизайнера заказчика  →
 • 14 лютого 2018 21:46:15
 • Відгуків: 0
Обрамление лифтового портала из нержавеющего металла  →
 • 14 лютого 2018 20:50:43
 • Відгуків: 0
Вальцовка листового алюминия в цилиндр с последующей сваркой аргоном по шву.  →
 • 12 лютого 2018 17:06:26
 • Відгуків: 0
Изготовление каркаса фермы для майнинга криптовалюты из алюминиевых профилей по чертежам заказчика.  →
 • 12 лютого 2018 16:21:58
 • Відгуків: 0
Изготовление подвесного каркаса из алюминия под лед светильники  →
 • 12 лютого 2018 16:21:58
 • Відгуків: 1